Specialista na suchou výstavbu

Produkty a řešení suché stavby Siniat oceňují řemeslníci a montéři suchých staveb stejně jako architekti nebo projektanti. Abychom Vás mohli ve Vašem projektu ještě lépe podpořit, přizpůsobili jsme naše informace Vašim potřebám. Vyberte si jednoduše příslušný sektor.

Formuje způsob stavění a života

Díky mnohaletým zkušenostem v suché výstavbě jsme se stali specialisty v této oblasti. Neustále vyvíjíme nové produkty a řešení. Svým partnerům nabízíme sádrokartonové desky, cementové desky, prostorové systémy, konstrukce pro stěny, podhledy, střechy, podlahy a také řadu designových prvků a řešení. Naše produkty používají architekti, projektanti, montéři suchých staveb a další řemeslníci.

Sledujeme požadavky trhu a snažíme se zlepšovat a inovovat naši nabídku tak, aby bytové domy, školy, nemocnice, kanceláře a další prostory poskytovaly vyšší komfort a bezpečnější.

Inovace
Lepší prostředí pro vzdělávání
Vyšší produktivita na stavbě
Životní náklady

Naše služby pro vás

Jako jeden z předních výrobců a dodavatelů ve stavebnictví zajišťujeme denně dodávky stovkám specializovaných distributorů a obchodníků se stavbnich materiálů po celém světě.

Osvědčený partner

Siniat - Trusted supply partner

Osvědčený partner

Našimi produkty dokážeme pokrýt široké spektrum požadavků suché stavby jako požární ochrana, akustika, design, specifické potřeby prostředí s vysokou vlhkostí, bezpečnost a ochrana majetku, a další. Máme řešení pro různé oblasti života. Podporujeme naše zákazníky prvotřídním technickým servisem, poradenstvím a logistikou.

Kontaktujte náš tým prodeje a zákaznického servisu.

Technické znalosti

Siniat - Technical expertise

Technické znalosti

Svou odbornou kompetencí podpoříme vaše projekty ve fázi přípravy i během realizace. Společně najdeme optimální řešení vašeho projektu tak, abychom dosáhli nejen kvalitního technického řešení, ale i zkrátili dobu výstavby a optimalizovali náklady na stavbu.

Plánování a podpora projektů

Siniat - Project planning and support

Plánování a podpora projektů

U větších projektů přidáváme hodnotu před, během a po fázi výstavby. Ve spolupráci s projektovým týmem můžeme podpořit počáteční výběrové řízení, najít způsoby, jak zlepšit estetiku nebo výkon budovy, snížit stavební náklady, zkrátit dobu výstavby nebo navrhnout způsoby, jak snížit průběžné náklady na údržbu.

Inovace

Siniat - Innovation

Inovace

Siniat těží z výsledků výzkumu a zkoušek prováděných ve výzkumných a vývojových centrech společnosti Etex po celém světě. Být součástí skupiny Etex znamená, že můžeme našim zákazníkům poskytovat vždy nejnovější řešení. Spolupracujeme také s různými výzkumnými institucemi a právními subjekty, abychom vám poskytli bezpečná řešení, která splňují právní a zákonné požadavky všech zemí.

Trvalá udržitelnost

Siniat - Sustainability

Trvalá udržitelnost

Jako producent v oblasti suché výstavby jsme si vědomi společenské odpovědnosti. Proto stále podporujeme snahy v oblasti trvalé udržitelnosti. Rekultivujeme kamenolomy, ve kterých těžíme sádrovec pro výrobu. Investujeme do bezpečnosti práce, aby se všichni naši zaměstnanci vždy vrátili bezpečně domů.

Školení

Siniat - Training

Školení

Jako zkušený specialista v oblasti suché výstavby s odbornými znalostmi a dlouholetými zkušenostmi nabízíme zajímavé a pro praxi užitečné semináře pro naše partnery. Formou aktivního dialogu mezi našimi partnery a experty společnosti Siniat tak předáváme naše odborné znalosti komplexně a v souvislostech. K tomu je Vám k dispozici šest modulově rozdělených informačních bloků.

Kdo jsme?

Kdo jsme?

Kdo jsme?

Společnost Siniat byla založena v roce 2012, kdy průmyslová skupina společnosti Etex získala divizi sádrokartonu firmy LaFarge. Siniat má 35 výrobních závodů po celé Evropě a na Středním východě. Zaměstnává přes 3 300 lidí.

ouR Executive Committee

Robert Boroszko

Robert Boroszko

Robert Boroszko

Head of CEE Region

Adam Monkiewicz

Adam Monkiewicz

Adam Monkiewicz

Country Sales Manager Poland

Marcin Ormanty

Marcin Ormanty

Marcin Ormanty

CEE Supply Chain Manager

Vitaliy Litvinyuk

Vitaliy Litvinyuk

Vitaliy Litvinyuk

Industrial Director

Dorota Kaźmierczak

Dorota Kaźmierczak

Dorota Kaźmierczak

Marketing Director Poland I Innovation Marketing Leader CEE

Bogdan Turbure

Dyrektor techniczny Siniat

Bogdan Turbure

Head of Technical Development CEE

Jarosław Ładny

Fotografia Jarosława Ładnego, HR country Lead

Jarosław Ładny

Country HR Lead

Naše klíčová fakta

36

Země

35

Výrovní závody

3300

Zaměstnanci

800m€

Roční obrat

O Etex

Siniat - About Etex

O Etex

Siniat je součástí divize Etex Building Performance, nadnárodní skupiny Etex. Etex působí v celé Evropě, Africe, na Blízkém a Středním východě a v Jižní Americe. V České republice kombinuje produkty a řešení dvou společností v oblasti suché výstavby - Siniat a Promat.

Inovativní, chytré a efektivní řešení

Zkoušené a certifikované řešení

Angažovaný v udržitelnosti výstavby