Zjistěte víc

Siniat je jedním z předních výrobců interiérových a exteriérových materiálů pro konstrukce suché výstavby. Je jednou ze 60-ti značek jako součást silné průmyslové skupiny Etex. Vzájemná spolupráce osvědčených značek nám poskytuje zdroj výjimečných zkušeností a znalostí v oblasti stavebnictví. To nám umožňuje poskytovat vysokou úroveň podpory nejnáročnějším projektům a rozpoznávat potenciální efektivitu při zavádění nových produktů a konstrukčních řešení.

PRODUKTY A SYSTÉMY

PRODUKTY A SYSTÉMY

PRODUKTY A SYSTÉMY

Vyvíjíme produkty a systémy, díky nimž bude vaše budova teplejší, sušší, tišší a bezpečnější pro práci a bydlení. Naše široká škála výrobků a systémů kombinuje a vytváří efektivní řešení na míru pro jakýkoli typ budovy.

Referenční případy (projekty)

Referenční případy (projekty)

Referenční případy (projekty)

Zjistěte jak pomáháme projektantů, architektům, technikům a montážním firmám splnit nejnáročnější požadavky stavebních projektů od A do Z.

Dokumentace

Dokumentace

Dokumentace

Naše knihovna dokumentů Siniat poskytne potřebné dokumenty a užitečné informace pro Vaší každodenní práci. Stáhněte si například naše technické brožury nebo technické listy.

O nás

SPECIALISTA NA SUCHOU STAVBU

Siniat je předním výrobcem materiálů suché výstavby. Jako součást velké průmyslové skupiny Etex s portfoliem více než 60 značek po celém světě, máme rozsáhlé zkušenosti ve stavebnictví. Právě tyto zkušenosti nám umožňují podporovat naše partnery a zákazníky. Nadále investujeme také do inovací. Ukazujeme nové způsoby jak stavět a žít.

Zjistěte víc
Reference image

Siniat blízko k vám

Siniat blízko k vám

Siniat blízko k vám

Vyhledat nejbližšího prodejce

Inovativní, chytré a efektivní řešení

Zkoušené a certifikované řešení

Angažovaný v udržitelnosti výstavby