Ochrana proti hluku

Přejít na:

Protihluková ochrana v suché stavbě

Klid a bezpečí, to jsou přání, které má plnit nejen privátní bydlení. I v nemocnicích nebo lékařských ordinacích může silné rušení hlukem snižovat soustředění lékařů. V kancelářích nebo zasedacích místnostech nesmí být důvěrné hovory slyšet v sousedních místnostech. Tyto a mnoho dalších příkladů ukazují, že při neustále rostoucím zatížení hlukem je stále důležitější zaručit nutný klid v prostorech, ve kterých se žije a pracuje. Dobrá a dostatečná protihluková ochrana je proto základem pro náš dobrý životní pocit.

Zatímco se stavební akustika zabývá převážně přenosem zvuku z jednoho prostoru do druhého, jakož i přenosem vnějšího hluku do budov, řeší prostorová akustika šířením zvuku v prostorech.

Naše podpora pro Vás

Kontakt

Rádi Vám poradíme ve všech otázkách týkajících se Vašeho stavebního projektu - před fází výstavby, během ní a po ní.  Kontaktujte proto náš tým prodeje a zákaznického servisu.

Ke kontaktu >
Siniathek

Požadavky na suchou stavbu jsou rozmanité. Abyste měli o našich produktech a systémových řešeních vždy ty nejlepší informace, předkládáme Vám v Siniat knihovně - našem bloku informací a podkladů ke stažení - k dispozici všechny důležité podklady.

Ke stažení >

Siniat blízko k vám