Přejít na:

Suchá stavba v nákupních centrech, obchodech a volnočasových zařízeních

Je jedno, zda jednoduchý obchod, supermarket nebo nákupní centrum - zákazníci chtějí optimální nákupní zážitek. U volnočasových zařízení je ve středu pozornosti zábava, relaxace, zážitky a únik ze všedního dne.

Společnost Siniat podporuje svým řešením všude tam, kde je to nutné: při protipožární nebo protihlukové ochraně a u tvrdých povrchů. Nebo prostřednictvím prostorového systému Siniat, s kterým lze perfektně realizovat individuální prostorové koncepty a řešení Shop-in-Shop.

Sádrokartonové tvarové díly zajišťují pěkný vzhled jako designové prvky. Zde jsou mimo standardních variant možná individuální a na míru navržená řešení. Ty lze použít všude - i v obzvláště vlhkém a mokrém prostředí, jako např. v plaveckých areálech nebo termálních lázních. Pro tento účel je realizace prováděna pomocí speciálních sádrokartonových desek s ochranou proti vlhkosti LaHydro.

Při každé stavební úloze musí být respektovány a realizovány různé požadavky. Pro rychlý a lepší výsledek vypracováváme společně to správné technické řešení.

Naše podpora pro Vás

Kontakt

Rádi Vám poradíme ve všech otázkách týkajících se Vašeho stavebního projektu - před fází výstavby, během ní a po ní.  Kontaktujte proto náš tým prodeje a zákaznického servisu.

Ke kontaktu >
Siniathek

Požadavky na suchou stavbu jsou rozmanité. Abyste měli o našich produktech a systémových řešeních vždy ty nejlepší informace, předkládáme Vám v Siniat knihovně - našem bloku informací a podkladů ke stažení - k dispozici všechny důležité podklady.

Ke stažení >

Siniat blízko k vám