Hotely a zdraví

Přejít na:

Větší komfort a lepší standard v suché stavbě

Je jedno, zda nemocnice. lékařská ordinace nebo domov důchodců a pečovatelský ústav - se správnou atmosférou se může zlepšit a dokonce urychlit uzdravení pacientů. V hotelové nebo lázeňské oblasti záleží mimoto na dostatečném komfortu pro odpočinek hostů. Sjednotit využití a funkčnost stejnou měrou přitom vyžaduje zohlednění množství stavebních nároků a technických předpisů.

Řešení a produkty suché stavby Siniat jsou schopné bez problémů splnit požadavky na požární a protihlukovou ochranu, ochranu proti záření nebo tvrdost povrchu. Mimoto není použití ve vlhkém a mokrém prostředí žádným problémem. Pro estetické řešení prostoru lze zhotovit individuální tvarové díly. Mimoto je množství systémových komponent vzájemně perfektně sladěno a usnadňuje realizaci Vašeho projektu.

Při každé stavební úloze musí být respektovány a realizovány různé požadavky. Pro rychlý a lepší výsledek vypracováváme společně to správné technické řešení.

Naše podpora pro Vás

Kontakt

Rádi Vám poradíme ve všech otázkách týkajících se Vašeho stavebního projektu - před fází výstavby, během ní a po ní.  Kontaktujte proto náš tým prodeje a zákaznického servisu.

Ke kontaktu >
Siniathek

Požadavky na suchou stavbu jsou rozmanité. Abyste měli o našich produktech a systémových řešeních vždy ty nejlepší informace, předkládáme Vám v Siniat knihovně - našem bloku informací a podkladů ke stažení - k dispozici všechny důležité podklady.

Ke stažení >

Siniat blízko k vám