Odborní prodejci stavebnin

Přejít na:

Společně k nejlepšímu řešení suché stavby

Před realizací, během realizace i po realizaci velkých projektů suché stavby Vás podpoříme svou odbornou kompetencí. Společně vyhledáme optimální konstrukční řešení Vašeho stavebního projektu, zkracující fázi výstavby, snižující náklady a zlepšující technické výkony.

Protipožární ochrana
Ochrana proti hluku
Ochrana proti vlhkosti

Servis, jak ho potřebujete

Staráme se o to, aby byly Vaše materiály rychle a spolehlivě dopraveny ze závodu na staveniště nebo do Vašeho skladu. A na místě jsou stavebniny umístěny přesně tam, kde mají být použity. Odborná dispozice materiálu a včasné plánování přepravních a vykládacích mechanismů jsou součástí naší úspěšné strategie. Pomůžeme Vám s optimalizací mzdově a časově náročných přepravních, vykládacích a distribučních procesů a eliminací poškození materiálu. Využijte systémový logistický servis Siniat. Ušetřete čas a peníze využitím perfektní a na řešení orientované logistiky.

Naše podpora pro Vás

Kontakt

Rádi Vám poradíme ve všech otázkách týkajících se Vašeho stavebního projektu - před fází výstavby, během ní a po ní.  Kontaktujte proto náš tým prodeje a zákaznického servisu.

Ke kontaktu >
Siniathek

Požadavky na suchou stavbu jsou rozmanité. Abyste měli o našich produktech a systémových řešeních vždy ty nejlepší informace, předkládáme Vám v Siniat knihovně - našem bloku informací a podkladů ke stažení - k dispozici všechny důležité podklady.

Ke stažení >

Siniat blízko k vám