Architekti/Projektanti

Přejít na:

Systémy suché stavby pro všechny požadavky

Je jedno, zda stěna, strop nebo podlaha - se systémy suché stavby Siniat budete vždy dobře informováni. S nimi lze snadno realizovat požadavky protihlukové nebo protipožární ochrany, ochrany proti vlhkosti, tepelné izolace apod. K tomu máte s prostorovými systémy Siniat možnost flexibilní realizace prostorových konceptů.

Inspirace - reference suché stavby

Je jedno, zda stěny, strop nebo střecha, zda ochrana proti vlhkosti, protihluková ochrana nebo prostorové systémy - s produkty a systémy suché stavby Siniat lze bezpečně realizovat náročné, individuální projekty.

Prostorové systémy pro větší flexibilitu

Prostorové systémy jsou flexibilní a hospodárné prostorové koncepty, pomocí kterých je realizovatelné projektování prostorů jak v nových, tak i ve stávajících budovách. Mohou být dokonce použity i během užívací fáze při renovacích, změnách účelu užití nebo rozšíření. Samonosné a samostatné systémy splňují mimoto stavebně fyzikální požadavky jako např. na statiku, protipožární a protihlukovou ochranu. Více informací k prostorovým systémům Siniat

Naše podpora pro Vás

Kontakt

Rádi Vám poradíme ve všech otázkách týkajících se Vašeho stavebního projektu - před fází výstavby, během ní a po ní.  Kontaktujte proto náš tým prodeje a zákaznického servisu.

Ke kontaktu >
Siniathek

Požadavky na suchou stavbu jsou rozmanité. Abyste měli o našich produktech a systémových řešeních vždy ty nejlepší informace, předkládáme Vám v Siniat knihovně - našem bloku informací a podkladů ke stažení - k dispozici všechny důležité podklady.

Ke stažení >

Siniat blízko k vám