Ochrana proti vlhkosti

Přejít na:

Ochrana proti vlhkosti v suché stavbě

Je jedno, zda plavecké areály, veřejné sprchy, sportovní zařízení a wellness centra nebo vývařovny – stěny a stropy musí odolat provozním podmínkám a vlivům vlhkosti a mokra. Jako prokazatelný expert pro řešení suché stavby ve vlhkých a mokrých prostorech dodává společnost Siniat ta vhodná řešení. S kompletní nabídkou sádrokartonových a cementových desek pro vlhké a mokré prostory, korozně chráněných profilů a příslušenství, jakož i vhodnými tmely dostáváte vše dodáno od jednoho dodavatele.

Speciální sádrokartonové desky pro mokré a vlhké prostory

Pokud se u suché stavby jedná o extrémně vysokou odolnost vůči vlhkosti a mokru, je poptáváno speciální řešení. Je jedno, zda v plaveckých areálech, veřejných sprchách, sportovních zařízeních a wellness centrech a vývařovnách nebo venkovních prostorech nevystavených přímému vlivu povětrnosti, stěny a stropy musí odolat provozním podmínkám a vlivům vlhkosti a mokra podmíněných klimatickými podmínkami. Zde přicházejí v úvahu jedinečné speciální sádrokartonové desky LaHydro. Jejich vlastnosti přesvědčí a nadchnou každého montéra suché stavby: Speciální desky se vyznačují mimořádně nízkou absorpcí vody méně než 3 %. Jsou vysoce odolné proti plísni a lze je obzvláště snadno, rychle a čistě zpracovat.

Naše podpora pro Vás

Kontakt

Rádi Vám poradíme ve všech otázkách týkajících se Vašeho stavebního projektu - před fází výstavby, během ní a po ní.  Kontaktujte proto náš tým prodeje a zákaznického servisu.

Ke kontaktu >
Siniathek

Požadavky na suchou stavbu jsou rozmanité. Abyste měli o našich produktech a systémových řešeních vždy ty nejlepší informace, předkládáme Vám v Siniat knihovně - našem bloku informací a podkladů ke stažení - k dispozici všechny důležité podklady.

Ke stažení >

Siniat blízko k vám