Kanceláře a průmysl

Přejít na:

Suchá stavba v kancelářích, správních budovách a průmyslu

Moderní suchá stavba vytvoří nové podmínky na pracovištích ve velkých průmyslových halách nebo dílnách. Tak lze s prostorovým systémem Siniat zřídit celé administrativní trakty a přispět tím k využití stávajících ploch. Pomocí prostorových systémů Siniat přitom lze realizovat výšky prostor až 4 m a stropní nosníky lze upnout až do vzdálenosti 8 m. Samonosné a samostatné systémy splňují mimoto stavebně fyzikální požadavky jako např. na statiku, protipožární a protihlukovou ochranu.

Na prvotřídní kvalitě realizace záleží již při stavbě administrativních budov, protože pozdější nájemníci mají vysoké nároky a požadují kvalitu. Pro zvýšení ceny budovy a optimalizaci prodeje popř. pronájmu je nutné použít správné materiály a řešení.

Použitím produktů a systémových řešení suché stavby Siniat docílíte u svého stavebního projektu prvotřídního standardu protihlukové nebo protipožární ochrany a ochrany proti vlhkosti.

Při každé stavební úloze musí být respektovány a realizovány různé požadavky. Pro rychlý a lepší výsledek vypracováváme společně to správné technické řešení.

Naše podpora pro Vás

Kontakt

Rádi Vám poradíme ve všech otázkách týkajících se Vašeho stavebního projektu - před fází výstavby, během ní a po ní.  Kontaktujte proto náš tým prodeje a zákaznického servisu.

Ke kontaktu >
Siniathek

Požadavky na suchou stavbu jsou rozmanité. Abyste měli o našich produktech a systémových řešeních vždy ty nejlepší informace, předkládáme Vám v Siniat knihovně - našem bloku informací a podkladů ke stažení - k dispozici všechny důležité podklady.

Ke stažení >

Siniat blízko k vám