Skyline Plaza

Frankfurt
Přejít na:

Ukazatel směru

  • stavební projekty Volný čas a nakupování
  • stavitel ECE Projektmanagement G.m.b.H. & Co. KG
  • suchá stavba Interakustik GmbH, Isenbüttel

Za zvláštní atrakci obchodního centra Skyline Plaza platí „Skyline Garden“, rozsáhlá, ozeleněná střešní terasa s gastronomickou nabídkou, místem pro sport a hry a jedinečnou vyhlídkou. I v interiéru přesvědčuje nákupní centrum, otevřené v roce 2013 svým nezaměnitelným a exkluzivním výtvarným provedením. K tomu přispívají i „designové kapsle Skyline“ sloužící jako vizuální propojení obou podlaží nákupního centra. Mimořádné tvary vyvolávají asociace s Frankfurter Skyline a byly realizovány pomocí individuálně navržených sádrokartonových prvků LaArt od společnosti Siniat.

fáze výstavby

Se svými klenutými, třírozměrně vyčnívajícími plochami evokují designové kapsle vzhled fasády uvnitř nákupního centra a podtrhují zvláštní identitu pasáže. Různým barevným účinkem a osvětlením napomáhají mimoto návštěvníkům jako orientační pomůcka.

Sádrokartonové tvarové díly

Vysoké kvalitativní standardy lze v suché stavbě perfektně realizovat pomocí obzvláště nárazuvzdorných, skleněným vláknech zesílených kupolovitých prvků LaArt od společnosti Siniat.

Precizní

U třírozměrně ohnutých, velkoformátových tvarů zaručuje LaArt nejvyšší tvarovou přesnost a maximální kvalitu povrchu s velmi nízkým podílem spár.

„Byl to jedinečný projekt, nedalo se vycházet z žádných zkušeností.“

Heiko Loch, ProjektleiterECE Projektmanagement G.m.b.H. & Co. KG

efekt

Všechny designové kapsle získávají díky integrovanému, barevnému osvětlení zvláštní účinek: Je to v důsledku zakulaceného tvaru a vyvolává asociace s designem fasády centra a Frankfurter Skyline.


Siniat blízko k vám